O společnosti

Pružný přístup k potřebám zákazníků, unikátní bezpečnostní koncept a 20 let zkušeností. To jsou hlavní důvody, proč si společnost LOG-IN CZ vybírají pro zabezpečenou přepravu cenného zboží klienti z celé Evropy.

Přeprava zboží vysoké hodnoty vyžaduje důkladná bezpečnostní opatření. Proto využíváme ty nejmodernější zabezpečovací a sledovací systémy, investujeme do špičkových informačních technologií, vyvinuli jsme proaktivní systém řízení, který pomáhá předcházet vzniku škodních událostí. Naše vozidla jsou pod neustálým dohledem a v každém okamžiku přepravy máme přehled o jejich poloze.

Samozřejmostí je i to, že používáme speciálně upravená a zabezpečená nákladní vozidla, která splňují náročné bezpečnostní standardy TSR1 vydávané organizací TAPA, jejímž jsme členem. Část flotily je určena pro přepravu zboží s řízeným teplotním režimem. 

Renomovanou agenturou Bisnode Česká republika a.s, která je součástí prestižního projektu CZECH TOP 100, jsme byli v roce 2018 ohodnoceni ratingem AA, který nás řadí mezi jednu z nejstabilnější a nejdůvěryhodnější společnosti v České republice.

ISO 9001:2015 ISO 22000:2005 AEO TAPA Czech Stability Award - AA

O společnosti